JUMBO FIX

255
Neohodnoceno

MASTERsil® – JUMBO FIX je jednosložkové ekologické lepidlo (modifikovaný MS polymer) bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel.


  • (23 ks) Skladem
178 Kč
Kategorie: MS polymerové tmely
 

MASTERsil® – JUMBO FIX - Vytvrzuje vzdušnou vlhkostí.

Odolává UV záření, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, plísním, je přetíratelný nejen po vytvrzení, ale již v čerstvém stavu (slučitelnost nátěru s lepidlem doporučujeme odzkoušet).

Lepidlo se vyznačuje vynikající počáteční adhezí a tím výrazně snižuje potřebu fixace – především u stropních a vertikálních aplikací. Má výbornou přilnavost k širokému druhu materiálů: dřevo, omítka, zdivo, plasty (doporučujeme odzkoušet), smalty, zrcadla, sádrokarton, polykarbonáty obecně, PVC, sklo apod.

Nevhodné pro lepení teflonu, polyetylenu, polypropylenu.

 

POUŽITÍ

Je určeno pro lepení i tmelení jak v domácnostech tak i v průmyslu (stavebnictví, výroba vagonů, kontejnerů, karosérií, lodí, člunů, klimatizace, vzduchotechniky, zasklívání vozidel, pružné lepení a spárování ve stavebnictví, lepení panelů, izolačních a dekoračních materiálů, obkladů, lepení zrcadel).

Tmel má vysokou odolnost proti plísním a výbornou adhezi k porézním i neporézním podkladům bez Použití primeru, nevytváří bublinky a je snadno zpracovatelný.

Nezanechává skvrny na porézních materiálech.

Je přetiratelný.

Barva  slonová kost

Balení  kartuše 290 ml